09. Evenimente

AFCO 2022

Proiectul ALUMNI_INSERT a fost prezentat în cadrul AFCO – conferința Absolvenții în Fața Companiilor, ediția 2022, în secțiunea X. Proiecte de echipă.

AFCO a avut loc, marți, 10 mai 2022 și s-a adresat pe de o parte studenților din anii terminali (licență, masterat, doctorat) care au dorit să prezinte aspecte specifice propriilor proiecte de diplomă reprezentanților mediului economic, dar și studenților din anii mai mici cu rezultate deosebite obținute în cadrul unor alte proiecte.

EVENIMENT FINAL ALUMNI_INSERT

Rezultatele finale ale proiectului ALUMNI_INSERT vor fi prezentate în cadrul unui eveniment dedicat, la care vor participa toți membrii echipei de proiect, reprezentanți ai finanțatorului, membri ai biroului ALUMNI, presa.